Producenci
Gembird 3DP-ABS1.75-01-BK materiały drukarskie 3D ABS Czarny 1,4 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Material do druku | ABS |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica | 1,75 mm |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,47 kg |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84779080 |
Gwarancja 24 miesiące