Producenci
Gembird 3DP-PLA+1.75-02-S materiały drukarskie 3D Kwas polimlekowy (PLA) Srebrny 1 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Temperatura topnienia (min | 195 °C |
| Kompatybilność z marką | Dowolna marka |
| Odporność na uderzenia | 12 kJ/m2 |
| Wytrzymałość na zginanie | 72 MPa |
| Material do druku | Kwas polimlekowy (PLA) |
| Wydłużenie przy zerwaniu | 30% |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Srebrny |
| Temperatura topnienia (max) | 235 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 33 m |
| Głębokość produktu | 200 mm |
| Średnica | 1,75 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Gęstość | 0,00125 kg/m3 |
| Wysokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 1 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,34 kg |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
Gwarancja 24 miesiące