Producenci
Gembird A-CM-DPF-01 zewnętrzna karta graficzna usb 3840 x 2160 px Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj opakowania | Torebka foliowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Waga produktu | 22 g |
| Szerokość opakowania | 150 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,18 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 280 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 225 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produktów na palecie | 300 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 365 mm |
Gwarancja 24 miesiące