Producenci
Gembird CC-DP8K-AOC-30M kabel DisplayPort Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Złączka 1 | DisplayPort |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Złączka 2 | DisplayPort |
| Długość kabla | 30 m |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Złącze 1 | Męska |
| Materiał obudowy złącza | Metal |
| Tworzywo kabla | Swiatłowód |
| Waga i rozmiary | |
| Średnica przewodu | 4,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 971 g |
| Głębokość opakowania | 222 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
Gwarancja 24 miesiące