Producenci
Gembird CC-HDMI8K-AOC-20M kabel HDMI HDMI Typu A (Standard) Czarny, Niebieski, Pomarańczowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Wersja HDCP | 1.4/2.2 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Pomarańczowy Czarny Niebieski |
| Materiał płaszcza przewodu | Nylon |
| Obsługiwane tryby wideo | 4320p |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Szybkość przesyłania danych | 48 Gbit/s |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Długość kabla | 20 m |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Złącze 2 | Męska |
| Kanał Ethernet HDMI | Tak |
| Tworzywo kabla | Swiatłowód |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| HDCP | Tak |
| Technologia dolby | Dolby Atmos Dolby Vision |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Materiał obudowy złącza | Metal |
| Rozszerzone dane identyfikacyjne wyświetlacza (EDID) | Tak |
| Próbkowanie kolorów | 4:4:4 |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 675 g |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Gwarancja 24 miesiące