Producenci
Gembird CCBP-HDMI-AOC-10M-02 Aktywny kabel optyczny (AOC) High Speed HDMI z Ethernetem „AOC Premium Series”, 10m
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał pokrycia styków | Złoto |
| Materiał płaszcza przewodu | Nylon |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Szybkość przesyłania danych | 16 Gbit/s |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Złączka 1 | HDMI Typu A (Standard) |
| Złączka 2 | HDMI Typu A (Standard) |
| Długość kabla | 10 m |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Tworzywo kabla | Swiatłowód |
| Złącze 1 | Żeńska |
| Technologia dolby | Dolby Atmos Dolby Vision |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 330 g |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Szerokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 389 g |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
Gwarancja 24 miesiące