Producenci
Gembird CK-MVC-01 odkurzacz przenośny Czarny Bez worka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE RoHS |
| Konstrukcja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 1,8 Ah |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas pracy | 18 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Maksymalna moc wejściowa | 15 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Moc ssania | 2500 Pa |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 235 g |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Wydajność | |
| Użycie w samochodzie | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ergonomia | |
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Gwarancja 24 miesiące