Producenci
Gembird DEX-HDMI-03 przedłużacz AV Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługiwane typy kabli | Cat6 |
| Moc | 3 W |
| Maksymalny dystans transferu | 60 m |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Rozszerzone dane identyfikacyjne wyświetlacza (EDID) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 81 mm |
| Wysokość produktu | 23 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Porty i interfejsy | |
| HDMI in | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wersja HDMI | 1.3 |
Gwarancja 24 miesiące