Producenci
Gembird Hub USB-C 3-Portowy z czytnikiem kart
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Waga produktu | 35 g |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 5 Gbit/s |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obsługiwane karty pamięci | SDXC SDHC MicroSD SD |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Interfejs hosta | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SD |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS CE |
Gwarancja 24 miesiące