Producenci
Gembird Hub USB-C 4-Portowy (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE RoHS |
| Cechy | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 30 g |
| Głębokość produktu | 101 mm |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 30 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 Windows 11 |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 166 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 81 mm |
| Głębokość opakowania | 15 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla | 0,30 m |
| Interfejsy hub | USB Type-C |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
Gwarancja 24 miesiące