Producenci
Gembird MA-DA2-04 Regulowane biurkowe ramię na 2 monitory, 17”-32”, do 8 kg
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Aluminium Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 760 mm |
| Głębokość produktu | 832 mm |
| Szerokość produktu | 725 mm |
| Waga produktu | 7,12 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,39 kg |
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 895 mm |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu | 180° 80° |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 10° |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -10 - 10° |
| Pozostałe funkcje | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Montaż | |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm 100 x 100 mm |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 4 cm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8,5 cm |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Typ mocowania | Biurko |
Gwarancja 24 miesiące