Producenci
Gembird NBS-D1-03 stojak na laptop Podstawka na notebooka Srebrny 39,6 cm (15.6")
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 39,6 cm (15.6") |
| Materiały | Aluminium, Silikon |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 215 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 640 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Ergonomia | |
| Regulowany | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 615 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 16,7 kg |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Gwarancja 24 miesiące