Producenci
Gembird TVS-70T-02 Aluminiowy stojak pod telewizor mobilny z kółkami, 37" - 70", czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 23,7 kg |
| Szerokość produktu | 77,2 mm |
| Głębokość (max.) | 65 cm |
| Wysokość produktu | 210,5 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 24 kg |
| Głębokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 860 mm |
| Szerokość opakowania | 480 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | +5° ~ -12° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Koła | Tak |
| Montaż | |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm 200 x 200 mm 400 x 400 mm 400 x 300 mm 400 x 200 mm 300 x 300 mm 300 x 200 mm |
| Maksymalny udźwig | 70 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Gwarancja 24 miesiące