Producenci
Gembird WM-55ST-04 uchwyt do telewizorów 139,7 cm (55") Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Liczba ramion | 2 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Głębokość (max.) | 43 cm |
| Waga produktu | 4,15 kg |
| Szerokość produktu | 435 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 184 mm |
| Głębokość opakowania | 560 mm |
| Wysokość opakowania | 91 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,97 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Dystans do ściany (max.) | 40 cm |
| Kąt obrotu | 120° |
| Dystans do ściany (min.) | 7,8 cm |
| Obracany | 60 - -60° |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - -20° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Montaż | |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 75 x 75 100 x 200 400 x 200 150 x 100 400 x 300 mm 100 x 100 mm 400 x 400 mm 200 x 100 300 x 300 100 x 150 200 x 200 mm 150 x 150 |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
Gwarancja 24 miesiące