Producenci
Gembird WM-58ST-01 Regulowany uchwyt ścienny do telewizora (obrót i pochylenie), 32" - 58" (36 kg)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Prosty montaż | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Liczba ramion | 1 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Materiał obudowy | Stal |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 246 mm |
| Szerokość opakowania | 65 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 580 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Zakres kąta nachylenia | -2 - 10° |
| Dystans do ściany (min.) | 6 cm |
| Kąt obrotu wokół osi | -4 - 4° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obracany | -40 - 40° |
| Dystans do ściany (max.) | 47 cm |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu | 40° |
| Montaż | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 147,3 cm (58") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 36,4 kg |
Gwarancja 24 miesiące