Producenci
Gembird WM-75ST-01 Regulowany uchwyt ścienny do telewizora (obrót i pochylenie), 32”-75” (45 kg)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Konstrukcja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 435 mm |
| Szerokość opakowania | 575 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Ergonomia | |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kąt obrotu | 4° 50° |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 8° |
| Dystans do ściany (max.) | 49,1 cm |
| Dystans do ściany (min.) | 4,9 cm |
| Obracanie | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,0763425 cm3 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 585 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 26,2 kg |
| Montaż | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 190,5 cm (75") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalny udźwig | 45,5 kg |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
Gwarancja 24 miesiące