Producenci
Generator pary BRAUN IS3132WH CareStyle 3 2400W 2L EloxalPlus soleplate
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wskaźnik pustego zbiornika | Tak |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Ciągłe wypełnianie | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Maksymalne ciśnienie pary | 6 bar |
| Moc żelazka | 2400 W |
| System antyskalowy | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Czas ogrzewania | 2 min |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Nie |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Liczba ustawień | 4 |
| Kolor produktu | Biały Pomarańczowy |
| Kocioł wewnątrz | Tak |
| Zamykanie | Tak |
| Stopa żelazka | EloxalPlus soleplate |
| Tryb ECO | Tak |
| Regulowany termostat | Nie |
| Ciągły strumień pary | 120 g/min Nie |
| Żelazko jest przystosowane do wody z kranu | Tak |
| Zmienna para wodna | Tak |
| Silne uderzenie pary | 400 g/min |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Prasowanie na sucho | Nie |
| Moc | |
| Oszczędzanie energii | Tak |
| Odsetek oszczędności energii | 48% |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,4 kg |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,34 kg |
| Wysokość opakowania | 335 mm |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 370 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Akcesoria w zestawie | Cleaning vessel |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Uchwyty do przenoszenia | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Wskazywanie | |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Wskaźnik pary | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
Gwarancja 24 miesiące