Producenci
Generator pary Braun IS7266 (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Moc żelazka | 2700 W |
| Stopa żelazka | EloxalPlus soleplate |
| Funkcja pary pod ciśnieniem | Tak |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| Czas ogrzewania | 2 min |
| Silne uderzenie pary | 550 g/min |
| Ciągły strumień pary | Tak 160 g/min |
| Maksymalne ciśnienie pary | 7,5 bar |
| Precyzyjna końcówka | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po | 10 min |
| System antyskalowy | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Tryb ECO | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Moc | |
| Oszczędzanie energii | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ergonomia | |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Gwarancja 3 miesiące