Producenci
Generator pary Morphy Richards Speed Steem Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Długość kabla | 2 m |
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Cechy | |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Silne uderzenie pary | 400 g/min |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,6 l |
| Maksymalne ciśnienie pary | 7 bar |
| Pionowy strumień pary umożliwia prasowanie wiszących tkanin | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| Zamykanie | Tak |
| Ciągły strumień pary | 140 g/min |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 2 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Moc | 3000 W |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Używaj urządzenia zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka oparzeń. Przechowuj urządzenie w suchym miejscu, z dala od wilgoci. Nie używaj parownicy w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy