Producenci
Genesis THOR 660 RGB Klawiatura do gier Światło LED RGB US Bezprzewodowe/przewodowe 1,5 m Połączenie bezprzewodowe Gateron Red Switch
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Anti-ghosting | Tak |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 10 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Konstrukcja | |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba trybów oświetlenia | 19 |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Pojemność baterii | 3000 mAh |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 293 x 102 x 39 mm |
| Waga klawiatury | 588 g |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 Windows Vista Windows 8 Windows XP |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Klawiatura | |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Ilość hotkeys | 16 |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Hot keys | Tak |
| Wbudowana pamięć | Tak |
| Ilość klawiszy | 61 |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 2 mm |
| Punkt aktywacji | 2 mm |
| Język klawiatury | Amerykański międzynarodowy |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Czas reakcji klawiszy (max) | 8 ms |
| Materiał klawiszy | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Rodzaj przełącznika | Gateron Red |
| Siła uruchamiania | 45 g |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB + Bluetooth |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawisze Windows | Tak |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 50 milionów znaków |
| Rozmiar klawiatury | 60% |
| Kumulacja | N-Key Rollover |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
Gwarancja 24 miesiące