Producenci
Genie 480 X niszczarka Rozdrabnianie krzyżowe 72 dB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wymiary ścinek | 4 x 35 mm |
| Pojemność kosza | 8 ark. |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 3,26 kg |
| Głębokość produktu | 325 mm |
| Szerokość produktu | 322 mm |
Gwarancja 24 miesiące