Producenci
Genie 580 XCD Plus niszczarka Rozdrabnianie krzyżowe 72 dB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Kolor produktu | Czarny |
| Automatyczne włączanie/wyłączanie | Tak |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Wymiary ścinek | 5 x 18 mm |
| Pojemność kosza | 21 l 10 ark. |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Niszczenie płyt CD | Tak |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 352 mm |
| Głębokość produktu | 221 mm |
| Wysokość produktu | 443 mm |
| Waga produktu | 4,9 kg |
Gwarancja 24 miesiące