Producenci
Gerdes PrimuX S0 E urządzenie dostępowe ISDN Wewnętrzny Przewodowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Typ interfejsu | PCI-E |
| Wewnętrzny | Tak |
| Typ interfejsu ISDN | BRI |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 85% |
| Porty i interfejsy | |
| protokół Data link | X.25, X.75, transparent, HDLC transparent, V.110, T.30, T.70 NL, T.90 NL, ISO 8208, LAPD |
| Modem | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
Gwarancja 24 miesiące