Producenci
Gigabyte A520M DS3H
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna pamięć wewnętrzna wspierana przez procesor | 128 GB |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | 3rd Generation AMD Ryzen 5 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 AMD Ryzen™ Threadripper™ 3. generacji 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 AMD Ryzen Threadripper Pro 3rd Gen |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 2880 px |
| HDCP | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3333 MHz 4400 MHz 2133 MHz 2933 MHz 4733 MHz 2667 MHz 3200 MHz |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 8GB 1GB 32GB 2GB 4GB 16GB |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Cechy | |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Monitorowanie stanu komputera | Procesor LED Napięcie Temperatura Zasilanie |
| Układ audio | Realtek ALC887 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Format płyty głównej | Micro ATX |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Ilość gniazd EATX | 1 |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Złącze Serial port | 1 |
| Łączna liczba złączy SATA | 4 |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Przycisk clear CMOS | Tak |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | SATA |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, Serial ATA III |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 10 1 0 |
| Liczba obsługiwanych HDD | 5 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 2.0 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Wejście cyfrowe audio | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy