Producenci
Gigabyte B450 AORUS PRO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | 2nd Generation AMD Ryzen™ 3 AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen 5 AMD Athlon 2nd Generation AMD Ryzen™ 5 AMD Ryzen™ 7 AMD Ryzen™ 5 2nd Generation AMD Ryzen™ 7 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Maksymalna pamięć karty graficznej | 16384 MB |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Quad-GPU CrossFireX 2-Way CrossFireX |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz 2400 MHz 2933 MHz 2133 MHz 2667 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 3200 Mhz |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 10 Pro x64 Windows 7 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 7 Starter x64 Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic x64 |
| Układ audio | Realtek ALC1220 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Wentylator Temperatura |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzaj chłodzenia | Pasywne |
| Układ płyty głównej | AMD B450 |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| LED RGB | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 6 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Sieć | |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Przewody | SATA |
| Sterowniki pamięci | |
| Liczba obsługiwanych HDD | 6 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Poziomy RAID | 10 1 0 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 3 |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Rozmiar HDD | 2.5/3.5" |
Gwarancja 24 miesiące