Producenci
Gigabyte B450M Gaming
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | AMD Athlon 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen™ 9 2nd Generation AMD Ryzen™ 3 2nd Generation AMD Ryzen™ 5 AMD Ryzen™ 7 AMD Ryzen™ 3 3rd Generation AMD Ryzen 5 3rd Generation AMD Ryzen™ 7 AMD Ryzen™ 5 2nd Generation AMD Ryzen™ 7 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2933 MHz 2667 MHz 2133 MHz 2400 MHz |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel |
| Cechy | |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Układ audio | Realtek ALC887 |
| Rodzaj płyty | micro ATX |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 Windows 10 Home x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 10 Education x64 |
| Układ płyty głównej | AMD B450 |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura Wentylator Napięcie |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze Serial port | 1 |
| Gniazdo S/PDIF | Tak |
| Złącze czujnika otwarcia obudowy | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Złącze TPM | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Poziomy RAID | 0 1 10 |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Port wyjścia S/PDIF | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów PS/2 | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 2.x) | 2 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |