Producenci
Gigabyte B550I AORUS PRO AX płyta główna AMD B550 AM4 socket Mini-ITX
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5000 G-Series AMD Ryzen™ 3000 Series AMD Ryzen™ 5000 Series AMD Ryzen™ 4000 G-Series |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Grafika | |
| Rodzina adaptera graficznego | AMD |
| HDCP | Tak |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 2880 px |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 4266 MHz 3466 MHz 3733 MHz 5100 MHz 4133 MHz 3400 MHz 3866 MHz 4600 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 2933 MHz 4800 MHz 2667 MHz 3200 MHz 5300 MHz 2133 MHz 4400 MHz 5200 MHz |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Obsługiwane pojemności modułów pamięci | 32GB |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4 SO-DIMM |
| Obsługiwana prędkość zegara pamięci (maks.) | 5300 MHz |
| Cechy | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Temperatura Wentylator Water cooling |
| Format płyty głównej | Mini-ITX |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ płyty głównej | AMD B550 |
| Rodzaj zasilania | ATX |
| Rodzina płyt z chipsetami | AMD |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 2 |
| Złącze wentylatora | Tak |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Złącze TPM | Tak |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Złącze audio | Tak |
| Liczba obsługiwanych pasków LED | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 1 |
| Ilość gniazd SATA | 4 |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, PCI Express 3.0, PCI Express 4.0, SATA |
| Poziomy RAID | 0 10 1 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 3 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów. Unikaj bezpośredniego kontaktu z wrażliwymi komponentami elektronicznymi. Przechowuj z dala od wody oraz źródeł wilgoci. |
Gwarancja 36 miesięcy