Producenci
Gigabyte B660 Gaming X DDR4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor | Intel® Core™ i3 Intel® Core™ i9 Intel® Core™ i5 Intel® Celeron® Intel® Pentium® Intel® Core™ i7 |
| Producent procesora | Intel |
| Gniazdo procesora | LGA 1700 |
| Maksymalna liczba procesorów SMP | 1 |
| Grafika | |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 x 2160 px |
| HDCP | Tak |
| Pamięć | |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 2133 MHz 3200 MHz 2666 MHz 2933 MHz 4133 MHz 3600 MHz 2400 MHz 4000 MHz 3800 MHz 3333 MHz 4400 MHz 4300 MHz 3666 MHz 3466 MHz 4266 MHz 3400 MHz 3866 MHz 3300 MHz 3733 MHz 3000 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Pamięć niebuforowana | Tak |
| Typ slotów pamięci | DIMM |
| Ilość gniazd pamięci | 4 |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie Wentylator Procesor Temperatura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 Windows 10 x64 |
| Kanały wyjścia audio | 7.1 kan. |
| Rodzina płyt z chipsetami | Intel |
| Układ płyty głównej | Intel B660 |
| Rodzaj płyty | ATX |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Głębokość produktu | 244 mm |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Wewnętrzne We/Wy | |
| Łącza USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) | 1 |
| Złącze audio na przednim panelu | Tak |
| Liczba złączy wentylatorów obudowy | 3 |
| Złącze Serial port | 1 |
| Gniazda USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 1 |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Ilość złącz SATA III | 4 |
| Złącze wentylatora procesora | Tak |
| Złącze na panelu przednim | Tak |
| Ilość gniazd USB 2.0 | 2 |
| Złącze TPM | Tak |
| LED RGB | Tak |
| Złącze zasilania 12V | Tak |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 2.5 Gigabit Ethernet |
| BIOS | |
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Zworka clear CMOS | Tak |
| Wersja interfejsu zarządzania pulpitem (DMI) | 2.7 |
| Sterowniki pamięci | |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | M.2, SATA III |
| Poziomy RAID | 10 5 1 0 |
| Usługa RAID | Tak |
| Porty We/Wy na tylnym panelu | |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 5 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x16 gniazda | 2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 3 |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga produktu | 1 kg |
Gwarancja 36 miesięcy