Producenci
Gigabyte - Ryzen 3 - 0 GB - Dysk twardy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba wątków | 8 |
| Proces litograficzny | 7 nm |
| L3 cache | 4 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,8 GHz |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 15 W |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Model procesora | 5300U |
| Cache l2 | 2 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Taktowanie procesora | 2,6 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 3 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Rodzina adaptera graficznego | AMD |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Obsługiwane prędkości zegara pamięci | 3200 MHz |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Ilość gniazd pamięci | 2 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Komputer mini typu barebone |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Kensington Lock | Tak |
| Standard VESA | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 6,92 A |
| Zasilanie | 135 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 139,1 mm |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Głębokość produktu | 134,2 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Kontroler LAN | Realtek RTL8125 |
| Model kontrolera WLAN | RZ608 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Wydajność | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 1 |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 2.5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Typ dysku SSD | 2.5" |
| Interfejs napędów pamięci masowej | PCI Express, Serial ATA III |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 2 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 2 |
Gwarancja 24 miesiące