Producenci
Girlanda Ogrodowa V-TAC Biała 15 metrów 15 oprawek E27 Guma+Gniazdo IP54 VT-713
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Prosty montaż | Tak |
| Model | Oświetlenie zewnętrzne do zawieszenia |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Materiał przewodu | Guma |
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Typ mocowania | Uniwersalne |
| Liczba oprawek | 15 |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Napięcie | 230 V |
| Maksymalne obciążenie | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 15 m |
| Waga produktu | 2,75 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Żarówki w zestawie | Nie |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | CE EMC |
| Ergonomia | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Lampy | |
| Mocowanie/typ złącza | E27 |
Gwarancja 24 miesiące