Producenci
Girlanda ogrodowa V-TAC VT-71510 sznur 5W 5 m, 10 żarówek 0,5W IP44 3000K 550lm (SKU 212728) Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Zewnętrzna / Wewnętrzna |
| Nadaje się do rodzaju światła | Nastrój |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Oświetlenie zewnętrzne do zawieszenia |
| Prosty montaż | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Typ mocowania | Uniwersalne |
| Materiał przewodu | Guma |
| Liczba oprawek | 10 |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe DC | 24 V |
| Częstotliwość | 50 / 60 Hz |
| Moc | 5 W |
| Napięcie | 230 V 220 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Moc żarówki | 0,5 W |
| Klasa efektywności oświetlenia | F |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 5 m |
| Zawartość opakowania | |
| Żarówki w zestawie | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | EMC CE |
| Ergonomia | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Wi-Fi | Nie |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Lampy | |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Kolor światła | Ciepły |
| Liczba żarówek | 10 szt. |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Skuteczność świetlna | 110 lm/W |
| Żywotność | 20000 h |
| Kąt oświetlenia | 270o |
Gwarancja 24 miesiące