Producenci
Głęboka patelnia tytanowa DEMEYERE Alu Pro 5 40851-047-0 - 24 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Prąd elektryczny Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz Ceramika |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Wewnętrzna powłoka | Tytan |
| Kolor produktu | Czarny Stalowy |
| Materiały | Aluminium |
| Kształt | Okrągły |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Długość produktu | 455 mm |
| Szerokość produktu | 241 mm |
| Waga produktu | 1,13 kg |
| Średnica | 24 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące