Producenci
Głęboka patelnia tytanowa DEMEYERE Alu Pro 5 40851-048-0 - 28 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Temperatura (maks) | 230 °C |
| Odporny na gorące temperatury (możliwość stosowania w piekarniku) | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika Prąd elektryczny Halogen Indukcja Płyta jednolita Gaz |
| Pokrywka dołączona | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Stalowy |
| Kształt | Okrągły |
| Wewnętrzna powłoka | Tytan |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna |
| Materiały | Aluminium |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Długość produktu | 50,9 cm |
| Średnica | 28 cm |
| Waga produktu | 1,46 kg |
| Szerokość produktu | 279 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące