Producenci
Glorious Gaming GLO-KB-ACC-KC-GPBT-AURA-BLK-US części do urządzeń wejściowych Nakładki na przyciski klawiatury
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Typ produktu | Nakładki na przyciski klawiatury |
| Rodzaj urządzenia | Klawiatura |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 370 g |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 6 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 180 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 190 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,4 kg |
Gwarancja 24 miesiące