Producenci
Glorious Gaming Glorious Model D 2 Wireless Gaming-Maus - weiß
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Podświetlenie | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Układ | Praworęczny |
| Moc | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Źródło zasilania | Baterie/Przewód |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga produktu | 66 g |
| Głębokość produktu | 127 mm |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 84 mm |
| Szerokość opakowania | 97 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Myszka | |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Liczba przycisków | 6 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Szybkość śledzenia myszy | 400 ips |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 19000 DPI |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 80 |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,23 kg |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 1,61 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. Przechowywać z dala od źródeł ciepła. Nie narażać na działanie wody ani innych cieczy. Nie otwierać obudowy, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem elektrycznym. Produkt należy chronić przed wilgocią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące