Producenci
Głośnik Bluetooth Esperanza Ritmo Biały EP115W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Regulacja głośności | Cyfrowy |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB Bateria |
| Pojemność baterii | 520 mAh |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Szerokość produktu | 57 mm |
| Wysokość produktu | 50 mm |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Audio | |
| Zasięg częstotliwości | 280 - 16000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Długość przewodu | 0,49 m |
| Wejście AUX | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP HSP HFP A2DP |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 2.1+EDR |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | Mini-USB |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 1 |