Producenci
Głośnik JBL Boombox 3 WiFi (czarny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Rodzaj produktu | Tubka |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 24 h |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Czas ładowania | 6,5 h |
| Moc nadajnika bluetooth | 9 dBm |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6,7 kg |
| Szerokość produktu | 482 mm |
| Głębokość produktu | 257 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy/Smartfon |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Prąd przemienny, Audio (3.5mm) |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 80 W |
| Zakres częstotliwości | 40 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Zakres częstotliwości | 2,402 - 2,48 GHz |
| Wejście AUX | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Profile Bluetooth | AVRCP A2DP |
| Port USB | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. Przechowuj z dala od źródeł ciepła. Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące