Producenci
Głośnik JBL Charge 5 (niebieski, bezprzewodowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Odporny na kurz | Tak |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Wodoodporność | IP67 |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 27 Wh 7500 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Funkcja powerbank | Tak |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas ładowania | 4 h |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 96,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,41 kg |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 292 mm |
| Głębokość produktu | 94 mm |
| Szerokość produktu | 223 mm |
| Szerokość opakowania | 185 mm |
| Waga produktu | 960 g |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Łatwe parowanie | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 40 W |
| Moc RMS głośników | 40 W |
| Zakres częstotliwości | 60 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | -68 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Mikrofon | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 1 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące