Producenci
Głośnik JBL Charge 5 (różowy, bezprzewodowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga netto palety | 469,1 kg |
| Konstrukcja | |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny Odporny na kurz |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Kolor produktu | Różowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Moc | |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 27 Wh 7500 mAh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 223 mm |
| Wysokość produktu | 96,5 mm |
| Waga produktu | 960 g |
| Głębokość produktu | 94 mm |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 257 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Szerokość opakowania | 130 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Audio | |
| Moc szczytowa (PMPO) | 30 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Zakres częstotliwości | 60 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| NFC | Nie |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| AirPlay | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Połączenie USB | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Dane logistyczne | |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 503 mm |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Warstwy na paletę | 11 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 6925281982149 |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,022 cm3 |
| Produkty na warstwę palety | 24 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 163 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 274 mm |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281982149 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 66 szt. |
| Produktów na palecie | 264 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,11 kg |
| Głośniki | |
| Liczba grzejników pasywnych | 2 |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1,91 cm (0.75") 2 cm |
| Ilość głośników | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 9 cm |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 10,2 cm (4") |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące