Producenci
Głośnik JBL Clip4 (biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga netto palety | 444,8 kg |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
| Cechy zabiezpieczeń | Wodoodporna Odporny na kurz |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Hak | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 3885 Wh 1050 mAh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 10 h |
| Czas ładowania | 3 h |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 134 mm |
| Głębokość produktu | 46 mm |
| Szerokość produktu | 86,3 mm |
| Waga produktu | 239 g |
| Wydajność | |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Ustawienia korektora | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 318 g |
| Szerokość opakowania | 59 mm |
| Głębokość opakowania | 174 mm |
| Wysokość opakowania | 110 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Moc szczytowa (PMPO) | 5 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wi-Fi | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Profile Bluetooth | AVRCP A2DP |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Nie |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Wejście AUX | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| AirPlay | Nie |
| Modulacja nadajnika bluetooth | DQPSK GFSK 8DPSK |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281979385 |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 160 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,01 cm3 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 208 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,78 kg |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 6925281979385 |
| Produkty na warstwę palety | 120 szt. |
| Produktów na palecie | 960 szt. |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
| Głośniki | |
| Kanały wyjścia audio | 1.0 kan. |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 38,1 cm (15") 4 cm |
| Ilość głośników | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 4,7 cm |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 3,81 cm (1.5") |