Producenci
Głosnik JBL GO 3 (czerwony, bezprzewodowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporna Odporny na kurz |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Rodzaj produktu | Prostokąt |
| Kolor produktu | Czerwony |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Hak | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 2,7 Wh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Głębokość opakowania | 130 mm |
| Głębokość produktu | 41,3 mm |
| Szerokość produktu | 87,5 mm |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 301 g |
| Waga produktu | 209 g |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Tablet/Smartphone |
| Radio FM | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB Type-C |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Audio | |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Zakres częstotliwości | 110 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4,2 W |
| Porty i interfejsy | |
| Profile Bluetooth | A2DP AVRCP |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Wejście AUX | Nie |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Port USB | Tak |
| Modulacja nadajnika bluetooth | GFSK 8DPSK DQPSK |
| Głośniki | |
| Ilość przetworników | 1 |