Producenci
Głośnik JBL GO 3 (niebieski, bezprzewodowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga netto palety | 447,4 kg |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Hak | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporna |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Rodzaj produktu | Prostokąt |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 750 mAh 2775 Wh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5 h |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Napięcie baterii | 5 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 87,5 mm |
| Głębokość produktu | 41,3 mm |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Waga produktu | 209 g |
| Wydajność | |
| Ustawienia korektora | Nie |
| Radio FM | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 45 mm |
| Głębokość opakowania | 128 mm |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 310 g |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio | |
| Moc szczytowa (PMPO) | 4,2 W |
| Zakres częstotliwości | 110 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4,2 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Modulacja nadajnika bluetooth | DQPSK 8DPSK GFSK |
| Wejście AUX | Nie |
| Port USB | Tak |
| NFC | Nie |
| Profile Bluetooth | AVRCP A2DP |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| AirPlay | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Złącze 3,5 mm | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Bluetooth | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281975622 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 112 szt. |
| Produktów na palecie | 1344 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 136 mm |
| Warstwy na paletę | 14 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 278 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4 kg |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 300 mm |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 6925281975622 |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,011 cm3 |
| Produkty na warstwę palety | 96 szt. |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 3,81 cm (1.5") |
| Ilość przetworników | 1 |
| Ilość głośników | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 4,7 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące