Producenci
Głośnik JBL GO 3 (niebiesko-różowy, bezprzewodowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Niebieski |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporna |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Pojemność baterii | 2,7 Wh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 209 g |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 87,5 mm |
| Wysokość produktu | 41,3 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 110 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4,2 W |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Modulacja nadajnika bluetooth | GFSK DQPSK 8DPSK |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | A2DP AVRCP |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Port USB | Tak |
| Głośniki | |
| Ilość przetworników | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące