Producenci
Głośnik Qoltec Dwudrożny naścienny | 35W | 30cm | 8 Om | TRAFO | biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Częstotliwość rezonansowa (Fs) | 135 Hz ± 20 Hz |
| Maksymalna moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Pasmo przenoszenia | 70 - 20000 Hz |
| Czułość | 91 dB |
| Membrana | Papier + PP |
| Impedancja | 8 ? |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Waga produktu | 3,14 kg |