Producenci
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth X-ZERO X-S1837BK 3W, kolorowe podświetlenie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na zadrapania |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Diody LED | Tak |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Moc | |
| Czas ładowania | 4 h |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Napięcie wejściowe DC | 5.2 V |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 h |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Waga produktu | 205 g |
| Głębokość produktu | 58 mm |
| Wydajność | |
| Łatwe parowanie | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Zastosowanie | Tablet/Smartphone |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 3 W |
| Zakres częstotliwości | 80 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Skuteczność usuwania szumu | Tak |
| Zasilanie baterii | 0,6 A |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 1 |
Gwarancja 24 miesiące