Producenci
Głośnik bezprzewodowy JBL FLIP 6 Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Waga netto palety | 375,1 kg |
| Konstrukcja | |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na kurz Wodoodporna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Diody LED | Tak |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Pojemność baterii | 17,28 Wh 4800 mAh |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Moc nadajnika bluetooth | 10 dBm |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 12 h |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 550 g |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Warunki pracy | |
| Temperatura pracy (chłodzenie) (TT) | 0 - 45 °C |
| Wydajność | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 99 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 928 g |
| Wysokość opakowania | 106 mm |
| Głębokość opakowania | 216 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Arkusz bezpieczeństwa | Tak |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 63 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Moc | 30 W |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Modulacja nadajnika bluetooth | DQPSK GFSK |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP A2DP |
| AirPlay | Nie |
| Połączenie USB | Tak |
| Port USB | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na warstwę palety | 88 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 20 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 6925281994258 |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 18,8 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 555 mm |
| Produktów na palecie | 440 szt. |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281994258 |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,067 cm³ |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 335 mm |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 360 mm |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika niskotonowego | 8 cm |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1,52 cm (0.6") 1,6 cm |
| Ilość głośników | 1 |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Głośnik niskotonowy | Tak |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 7,62 cm (3") |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj z dala od źródeł ciepła. Unikaj kontaktu urządzenia z wodą. Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące