Producenci
Głośnik bezprzewodowy JBL FLIP 6 Różowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Waga netto palety | 352,2 kg |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Kolor produktu | Różowy |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 12 h |
| Pojemność baterii | 17,28 Wh 4800 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 550 g |
| Głębokość produktu | 72 mm |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Szerokość produktu | 178 mm |
| Wydajność | |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS Android |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 928 g |
| Szerokość opakowania | 99 mm |
| Wysokość opakowania | 106 mm |
| Głębokość opakowania | 216 mm |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 63 - 20000 Hz |
| Moc RMS głośników | 10 W |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Moc szczytowa (PMPO) | 20 W |
| Czułość | 80 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Bluetooth | Tak |
| Profile Bluetooth | AVRCP A2DP |
| NFC | Nie |
| AirPlay | Nie |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85182200 |
| Warstwy na paletę | 7 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 215 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 235 mm |
| Produktów na palecie | 420 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,35 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 105 szt. |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,012 cm³ |
| Produkty na warstwę palety | 60 szt. |
| W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) | 6925281993022 |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 6925281993022 |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 230 mm |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | China |
| Głośniki | |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 1,52 cm (0.6") 1,6 cm |
| Ilość głośników | 1 |
| Średnica głośnika niskotonowego (imperial) | 7,62 cm (3") |
| Średnica głośnika niskotonowego | 8 cm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące