Producenci
Głośnik bezprzewodowy LAMAX Street2 15W BT5.0 IP55 Radio
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 1800 mAh |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 22 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 70 mm |
| Wydajność | |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Radio FM | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Karabińczyk | Tak |
| Kabel mini jack 3,5 mm w zestawie | Tak |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
| Zakres częstotliwości | 150 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| Wejście AUX | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi | Nie |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Głośniki | |
| Ilość przetworników | 2 |