Producenci
Głośnik bezprzewodowy Lamax Sounder2 30W BT5.0 IP67
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Kolor produktu | Czarny |
| Stopień ochrony IP | IP67 |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 3 h |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 12 h |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 600 g |
| Wysokość produktu | 75 mm |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Radio FM | Nie |
| Technologia True Wireless Stereo (TWS) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Kabel mini jack 3,5 mm w zestawie | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Kabel USB |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Zakres częstotliwości | 115 - 20000 Hz |
| Porty i interfejsy | |
| NFC | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wejście AUX | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 1 |