Producenci
Głośnik bluetooth BLOW BT460 30-326# (kolor szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Jasnoszary |
| Rodzaj produktu | Cylidner |
| Regulacja głośności | Dotyk |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Głośnik mono przenośny |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Napięcie wejściowe DC | 5 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Wydajność | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Łatwe parowanie | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 32 GB |
| Zgodność z RoHS | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zestaw głośnomówiący/słuchawkowy | Tak |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Radio FM | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Przewody | USB |
| Ilość sztuk | 1 |
| Audio | |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Porty i interfejsy | |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Bluetooth | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Wersja Bluetooth | 4.0 |
| Połączenie USB | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Obsługiwany typ USB | Micro-USB |
| Pozostałe funkcje | |
| Prąd wejściowy | 0,5 A |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Pasmo częstotliwości Bluetooth | 2402 - 2480 GHz |
| Głośniki | |
| Ilość głośników | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. Przechowywać z dala od dzieci. Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące